yor

Danışan Yorumları

Kozmo Enerji şifa çalışmalarının neler hissettirdiğini merak edenler için birkaç yorum …

Her ne kadar danışanlarımız biz şifaya aracı terapistleri, tedaviyi gerçekleştiren şahıslar olarak algılasalar da alınan sonuç , danışanın çabası, inancı ve Kozmo Enerji uygulamasının gücünden gelmektedir.

Kozmik terapide ilk aylarımda tanıştığım küçük danışanımın sorunu işitme sorunuydu. Doğru tanımlamayla açıklayacak olursam; işitme ve konuşma engeliyle doğmuştu ve ailesinde genetik olarak bulunan bu sorun nedeniyle kardeşleri ve amca çocukları da işitmiyordu. Küçük çocuk olduğu için annesi ile birlikte çalıştığımız 12 seansın sonunda yapılan testle aşağıda da görüldüğü üzere işitmeye başladı. İlk uygulamadan önceki test sonucunda 60 desibeli duymayan kulağı 12 seansın sonunda yaklaşık 1 ay sonra insan kulağının fısıltı haricindeki sesleri duyabileceği 45 desibeli duyar hale gelmişti.

ESKİ  HALİ YENİ HALİ

izel 1

IMG_2675

 

yorum Çiğdem 1

 

şifa Çiğdem 2

 

 

 

şifa torum Vasfiye

 

 

şifa seçil

 

BİLGE 1

 

 

şifa yorum Bilge 2

 

 

şifa yorum yıldız

pınar 1

 

Pınar 2

 

YASAL UYARI: Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, sağlık hizmeti vermemektedir. Makaleler tedavi amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz. Bu sitedeki bilgiler hekime danışmanın yerine geçemez. Bu sitedeki ve bağlantılı sitelerdeki bilgilerin ve referansların yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşacak durumlarda, içeriğinde oluşabilecek hata ve eksiklikler durumunda ve sitenin kullanımına bağlı olarak oluşacak herhangi bir durumda site hukuki sorumluluğu üstlenmez. Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Danışan Yorumları” üzerine 2 yorum

  1. Selamlar
    Sizleri varlığınızdan yeni haberim oldu. Benim sırtımda duruş bozukluğu var. Dik duramıyorum. Durmaya çalıştıkça sırt kaslarım yoruluyor daha da eğiliyorum. Bunun tedavi şekli nasıl. Neler yapılıyor. Yardımcı olurmusunuz

    1. Merhaba Bera hanım,
      Mesajınızı çok geç görebildim kusura bakmayın lütfen. Duruş bozukluğunuz ile ilgili herhangi bir teşhis aldınız mı? Altında yatan başka bir sağlık sebebi var mı? Doktorların önerileri varsa ek olarak biz de genel aura taraması yapıp altında yatan genetik aktarım ya da yaşamınızda size yansıyan konuyla ilşkili sebebi araştırıyoruz. Bu tespitten sonra da enerji terapisi uygulayarak ilgili alanlara yansıyan olumsuz enerjilerin temizleyerek ilgili bölgenin rahatlamasına yardımcı oluyoruz. Çok güzel sonuçlar alan kişiler de oluyor. Geçmiş olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir