Merhaba…

HERKES BİR FREKANSA YANİ TİTREŞİME SAHİPTİR

aaaaaa

İnsan sadece fiziksel bedenden oluşmuş bir varlık değildir. İnsan ruh, beden ve zihinle birlikte biyoenerji bilgisi taşıyan bir sistemdir. İnsanın mutluluğu kendi ruh, beden ve zihin sisteminde taşıdığı bilginin nitelik ve niceliğine bağlıdır. İnsanın enerji bedeni bütün bu biyoinformatif bilgiyi taşır, ve bu bilgiye bağlı olarak titreşim yayar…

Bazen ilk kez tanıştığımız insanı kendimize çok yakın ya da çok itici bulabiliriz. Hiç bir tanışıklığımız olmadan bu duyguya ilk saniyede  sahip oluruz . Bunun nedenini hiç düşündünüz mü?

İki insan, aynı ya da birbirine yakın frekansta iseler  ortak bir şeylere sahip olur ya da yan yana gelebilirler.

Bunun dış görünüş, kültürel geçmiş, eğitim, deri rengi, mali durum, ülke, ilgi vs ile en ufak bir ilgisi yoktur. İki insan ancak aynı frekansa sahipse, yan yana gelir ve birlikte olurlar.

Örneğin, bir restorana girdiğinizde, belli bir masada insanların birlikte oturduğunu görürseniz,onların hepsinin yakın frekanslarda olduklarını fark edersiniz.Bu yüzden arkadaşlar yan yana gelirler.Yine bu yüzden arkadaşlar ve eşler birbirlerinden ayrılırlar.

Aralarından birinin frekansı yükselir; diğeri aynı kalırsa, ikinci kişi diğerinin hologramından düşer. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, diğerinin frekans aralığının dışına düştüğünden bağlantı kuramazlar.

Okul arkadaşlarımızla da bunu yaşarız. Bir süre sonra bir kısmı  arkadaşınız değildir ve onlarla hiç bir bağlantınız kalmaz.

Çünkü frekansınız değişmiştir ve enerjisel  olarak onu ya da onları artık  “ göremiyorsunuzdur ” .

Kişiler frekanslarının izin verdiği boyutta gerçeklik algısına sahiptirler. Örnek vermek gerekirse;  DNA sarmallarınızın 5 tanesi aktive olmuşsa ve bilinçliliğiniz beşinci boyuttaysa düşünce formlarının 4. Boyuttaki gibi yoğun (katı) olduğunu görürsünüz. Bu yüzden farklı insanlar, yaşamı bütünüyle birbirlerinden farklı algılarlar. Bilinç ve DNA aktivasyon düzeyi farklılıkları yüzünden…

Çevremize baktığımızda  gerçekten tuhaf kombinasyonlar oluşturan çiftler görebiliriz. Yan yana gelmelerini hayal bile edemeyeceğiniz insanlar birliktedirler. Birliktedirler çünkü aynı frekanstadırlar.

Konuya frekans açısından bakarsanız;kendinizin de neden artık bir takım insanlarla birlikte olmadığınızı görürsünüz ve ilişki “yürümüyorsa” kendinizi kötü hissetmek zorunda kalmazsınız.

Eğer frekansları uyumlu değilse 2 kişi yan yana duramaz.Aynı şekilde eğer rezone olmadığınız bir çevrede çalışıyorsanız, orada fazla kalamazsınız.Gerçekten de o çevre ve oradaki insanlarla aynı titreşimde salınmadığınızı hissedersiniz ve sonunda sizin oradan ayrılmanızı gerektirecek bir olay  ortaya çıkar.

Serpil Gül Kozmo Enerji Terapisti, Master, Magister, Zoroaster / Matrix Enerji Uygulayıcısı

Bize Ulaşmak İsterseniz Tıklayınız

UYARI:  İşbu BLOG içerisinde yer alan  bilgi ve uygulama teknikleri  tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler  bilgilendirme amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

Her türlü hastalık vesair tedavi gerektiren sorunlar için  doktora danışılmalıdır.