Hakkımda

 

Sağlıklı yaşam konusunda  bilimsel araştırmaları yakından takip eden, ilgi alanına giren konularda kendince yazılar yazan, Kozmo Enerji Terapisti, Master, Magister, Zoraster, Matrix Enerji uygulayıcısı olarak tekamül yolunda bir varlığım…

2004 yılından itibaren sağlıklı yaşam konusunda yapılan bilimsel araştırmaları yakından takip ediyor ve çeşitli konferanslarda konuşmacı olarak yer alıyorum. Aynı zamanda  Otizm gönüllüsü olarak Otizmli bireyler yararına çalışmaya gayret gösteriyorum.

Kurduğum  internet sitelerinde makaleler yayınlamaya devam ederken içimde bir yerlerde bir şeylerin eksik kaldığını hep hissediyordum. Zaman içinde birçoğumuzun tesadüf dediği  tevafuk ile yönlendirildiğimi düşündüğüm şifa ve enerji ile ilgili çalışmalar sayesinde gitmem gereken gerçek yolumu bulduğumu hissediyor ve hatta yaşayarak görüyorum…

Bunca zaman sadece zihni ile var olmayı seçen Serpil’i  bilimsel ve spritüel alandaki bilgi ve deneyimler ile harmanlayarak daha dingin, anda kalmanın hazzını yaşayan, beyinden ziyade kalbin gücünü hissetmenin mutluluğunu taşıyan uyanışa geçtiğini düşünen bir dünya yolcusu olarak kişilere ve evrene katkı sağlamaya çalışıyorum.

Kozmo enerjiye ilgi ve ihtiyaç duyan kişilerin doğru bilgilere ulaşmasını sağlama misyonuyla kurduğum sifaura.com internet sitesinde konuyla ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımları yapıyor, kozmik sohbet, çakra dengeleme, bireysel ve toplu seans çalışmalarıyla katkı sağlamayı sürdürüyorum.

Hiç bir karşılaşma tesadüf değildir.

Hiçbir hissediş, düşünüş, bakış, algılayış, seziş de öyle.

Hatta bunların tersi de tesadüf değil.

SEVGİYLE…

Serpil Gül