kuantum

Matrix Enerji Metodu İle Çok Şey Mümkün…

Dr. Richard Bartlett’ın Matrix’e hükmedin kitabını okuduktan sonra bu enerji uygulaması ile muhakkak tanışmalıyım dedim. İtiraf etmeliyim ki ilerleyen süreçte kendisinin Otizmli bir evladı olduğunu öğrenmemle şaşkınlığım bir kaç kat daha arttı.kuantum

Hızlı ve uygulanabilirliğinin kolay olması üstelik de Kozmik Enerji Şifa kanalları ile uyumluluğu beni fazlasıyla cezbetti. Eğitim dönemindeki uygulamalarımızı saymazsak ilk uygulama deneyimim otizmli çocuğum oldu. Açıkcası bu kadar net bir gözlemim olacağını hiç düşünmemiştim. Ancak beni hemen hemen hiç yanıltmayan  içimdeki ses uygula ve mucizeyi gör diyordu. Öncelikle kendisinden izin aldıktan sonra ilk uygulamamı yaptım. Matrix enerjisinde doğru resmi çizmenin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Son günlerdeki uykuya dalamama durumuna  alternatif  yöntem olabilir diye düşünüp denedim. Ancak beklentimi uyku üzerine yoğunlaştırmadım kendisini bütünün en mükemmel parçası olarak olumsuzluklardan uzak kurguladım. Sonuç mükemmeldi diyebilirim. Uygulamanın ilk dakikasında uykuya daldı ve sabaha kadar deliksiz bir uyku çekti. Uyguladığım günden bu yana 15 günlük bir seti tamamlama düşüncesi ile devam ediyorum ve hala aynı sonucu alıyoruz. Üstelik yanında farklı bonusları da oldu dersem yanlış olmaz. Çok daha sakin, iletişime daha açık ve algısı daha da arttı …

Nedir bu Matrix dedikleri buyurunuz okuyunuz.

Matrix Enerjisi ile ilgili birçok bilimsel detay vardır. İstediğiniz değişimi açıkça imgelediğiniz takdirde ,temel bilimsel olguları bilmeniz gerekmez. Güçlü olan inanmaktır. Niyetinizin arkasındaki d u y g u s a l güce odaklanın. Anahtar parçalar ,etkileşim olayının olduğu “ Elektromanyetik alan “ ve “Görünmeyen Evren”dir.

Kuantum Fiziğin anahtar kavramları bize evrenle bir bütün olduğumuzu ve Sıfır Nokta Enerji Alanı olarak adlandırılan gizemli bir enerji tarafından birbirimize ayrılmaz biçimde bağlandığımızı öğretir. Sıfır Nokta Enerjisi evrendeki her noktanın altında yatan görsel partikül denizidir. Özünde bizler ışık ve bilgiden oluşuruz. Bu kavramı gerçekten kavradığınızda,Sıfır Nokta Enerji Alanıyla etkileşim gücünü açar ve “Gücün “ kuvvetini çekersiniz. Herşeyi bu şekilde görmeye başladığınızda ,yaşamınız her açıdan değişir.

Matrix Enerjisi ‘nin temel düşüncesi ,var oluşumuzu hayal edilebilir her yolda dönüştürmemiz için içimizde yatan gücü serbest bırakır.  Yaşadığımız her an sayısız enerji güçleri bedenlerimize ve enerji alanlarımıza nüfuz ediyor. Fiziksel algılarımızla bunları yakalayacak yeteneklerimiz gelişmemiş olabilir ama bu onların var olmadığı anlamına gelmez. Frekans ve dalga formlarındaki bilgi sürekli akmaktadır. Bu bilgiyi almak için tüm ihtiyacımız olan bir alıcı aparatı ve bir anten. Bu olay bilinçaltı zihninizi bir alıcı olarak ve elektromanyetik alanınızın da bir anten olarak çalıştığını gösteriyor. Foton seviyesinde bilinçli olarak yönlendirilmiş bir niyet maddenin temel bileşenlerinin hareketlerini değiştirebilir. Algılarınız realitenizi kontrol eder. Kötü bir durumu iyileştirmek için üzerinde konuşmaya devam ettiğiniz müddetçe onun varlığına daha çok dikkat çekersiniz. Yani gerçekliğini doğrularsınız. Bunu yaparken durumun kendisini daha lineer,daha öngörülebilir ve tamamen kendi farkındalığı olan bir durum haline getirirsiniz. Ki bu kesinlikle istemeyeceğimiz bir şey olur.

Matrix Enerisi’nde biz “koşullar” üzerinde çalışmıyoruz. Çünkü böyle bir tutum ancak koşulu güçlendirir. Başa çıkılamaz bir sorun üzerinde çalışıyorsanız neden kuralları biraz değiştirmiyor ve belki daha önce kimsenin düşünmediği farklı bir şeyi denemiyorsunuz? Bugün,kuantum fiziğinin realiteyi algılama biçimimiz üzerinde dalga etkisi yarattığını anlıyoruz. Gözleme eylemi , gözlenen davranışı veya formu değiştirir. Sorun seti oyununu oynamak yerine sorunu görmelisiniz. Sorunda bir fark yaratmaya çalışan herkesin sonunda başarısız olduğunu anlamalısınız. Matrix Enerjisi ile çalışırken yaptığımı anlatmak gerekirse: Zihin gözümde bir resim yaptım. Resmi enerjiyle doldurdum. Sonra da fiziksel bir olay olarak bunu deneyimledim. Fiziksel olarak mümkün olan şeyler için kuralları çiğneyemiyoruz. Ancak onu görür görmez,olması gerektiğini düşündüğümüz kurallara uyarak onu gözlemlemeliyiz. Şunu gerçekten anlayın; kafanız herşeyin nasıl olması gerektiğiyle ilgili düşüncelerle doluysa ,olaylar istediğiniz şekilde gelişmeyebilir. Aslında ,kafanız o karmaşadan,düşüncelerinizin ve boz maddenin kıvrım ve katlarından kurtulduğunda size açıkladığım şeyleri daha kolay anlayabilirsiniz. Yeni düşünce biçimine alışabilmek çok daha yararlı olacaktır. Kuantum seviyesinde realite dediğimiz şeyi yaratan algı deneycinin deneyimine bağlı olarak belirlendi. Enerjinin bu seviyesinde realitenin bir açıdan algılayanın bakış açısıyla ilgili olduğu söylenebilir. Elektronun izlediği yolu takip etmek ,kimsenin “izlemediği” ana göre farklı davranmasına sebep olur. Bu nedenle ,ışığın fiziksel özelliğinin gözlemciye bağlı olduğu sonucu çıkarılabilir.

Ne düşünüyorsanız O’sunuz. İnandığınız,kabul ettiğiniz,deneyimlediğiniz ve içselleştirdiğiniz herşey enerjik imzanız olarak tanımladığım engin matrixi ya da ızgarayı oluştrur. Algılarınızla öğrendiğiniz formlarla ilgili bilgileri dünya görüşünüze göre farkında olmadan filtre edersiniz. Beş duyunuza dayanan deneyimleriniz realiteye bakış açınızı belirler. Algıladığınız realitede bir tür değişiklik yapmak için düşüncelerinizi ve hislerinizi değiştirmeniz gerekir. Her zaman hiçbirşeyi gerçekten “ bilmediğimi” farz ederim. Bu da daha sonra öğrenebileceğim şeye dikkat etme olanağı sağlar. Realitenize bakış açınızı ve anlayışınızı değiştirdiğinizde gözlemlemeyi seçtiğiniz şeyin bilinçli yapısını da değiştirirsiniz . Deneyimlemeye başladığınız bu yeni realite kalıbında ortak yaratıcı olursunuz. Eski bakış açınızı yumuşatarak,bu yeni bilgi alanına girecek ve orada yaşamaya başlayacaksınız. Bunu içsel inanç ve niyetinizle uyumlu bir şekilde yaparsanız,sözde fiziksel dünya deneyiminiz ve onun sebep olduğu tüm peşin hükümler dönüşmeye ve değişmeye başlayacaktır. Bazı kültürlerde,bu süreç Şaman’ın Yolu veya Savaşçı Ruhun Yolu olarak tasvir edilir Einstein’ın dediği gibi bir şeyi hep aynı şekilde yaparak farklı sonuç elde edemezsiniz. Alışılagelmiş düşüncenin dışına çıkmanız ve yeni bir düşünce tarzı edinmeniz lazım. Ancak o zaman realiteyi farklı algılar ve farklı sonuçlar elde edersiniz.. Farklı bir sonuç veya açıklama olasılığını hiç düşünmemişseniz ,düşünce yapınızda ve doğal olarak dünya deneyiminizde olası bir değişiklik olamaz. Bilincimize böylesine işlemiş her şey realitemizin temel parçası olur.

Fiziğinde söyledikleri gibi seçiş, bir olayda veya bilinçli olarak seçilen sonuçta tüm diğer olası olayları engeller. Tüm olasılıkları dahil etmek için normalde imkansız bulabileceğiniz ve çözüm setinizin parçası olabilecek şeyleri hesaba katmalısınız. Kuantum fiziğinin fikirlerini cömert hayal gücüyle yorumlarsak, her olası sonucun diğer realitelerde olabileceğini anlayabiliriz. Hatta belirlediğimiz realitenin sınırlarında imkansız olduğunu düşündüğümüz şeyler bile olabilir. İnançlarınızın sınırlarını genişletmelisiniz. Daha sonra yeni halinizin esnekliği,dünyevi deneyimlerinizin değişim ve dönüşüm geçirmesini sağlar. Size denemeniz için güvenli bir liman,alışılmadık ,yararlı bir harita ve farkındalığınızın parametrelerini bir dalga boyuna ya da kuantum bilinç haline göre ayarlamanıza yardımcı olacak tekrarlanabilir bilinç hali sunuyoruz. Kuantum seviyesinde neyi nasıl gözlemleyeceğiniz, o nesnenin sabit ya da önceden tespit edilmiş tavırla hareket etmesine neden olur.

Gerçekten Matrix Enerjisine her girdiğinizde sadece “siz“olursunuz. Ve “yapacak” şeyiniz yoktur. Fiziksel bir durumu “ iyileştirmeye “ odaklanırsam sonucu sınırlandırmış olurum. Hatta hayal gücü kapasitemi aşan şükran prensibine kapımı daima aralık bırakırım. Fiziksel alanda değişimler çok az fark edilebilir. Ancak buna rağmen kişinin realiteyi deneyimleme biçimi tamamen değişebilir.

Unutmayın:kuantum teorisine göre dolanık hale gelmeden ya da onunla etkileşime geçmeden bir şeyi gözlemleyemezsiniz. Hayal gücünüzle ,hislerinizle bu noktalar arasındaki gözlemleme eylemi onların öyle olmasını sağlar.Bu verileri dolanıklaştırır. Düşüncelerinizi susturabildiğinizde,evrensel enerjinin büyük deniziyle ya da Sıfır Noktası Alanı ile birlikte çalşırsınız. Doğru şey yapıyor muyum yapmıyor muyum saplantısına kapılmamamk gerekli. Aktif olarak düşünmeyi bıraktıgınızda, düşünücenizin hedefiyle bir olursunuz.

Bildiğinizi düşündüğünüz şeyi bırakın gitsin. Böylece düşünceleriniz daha çok arzu edilebilen yeni sonuçlar yaratabilir. Etrafımızdaki bilgiye karşı kendi gözlerimizi kapatırız. Psişik ya da sezgisel olmanın en kolay yollarından biri bilinçsizce aldığımız bilgiyi silme alışkanlığını bırakacak bir hedef belirlemektir. İki nokta tekniğinde öğrendiğiniz şey,içine girip aktif hayal gücünüzün gücüyle deneyimleyebileceğiniz yeni bir oyun yaratmaktır. Bilinciniz,maddenin kuantum haliyle etkileşime geçtiğinde eyleminiz gözlemci ile gözlemleneni birleştirmek için dalgalanmalara sebep olur. Hedef aldıgınız şeyle bir olursunuz. An be an bir birinize kaynaşarak.

Aşırı düşünme ,arzu edilen sonucun yolunu tıkayabilir. “Şu anda neyin farkındayım?” gibi bir soru beynin dikkat etmesini ve göreve bağlı duyumal verileri ya da farkındalığınızın o andaki odağı olan hedefi almasını sağlar. Her şey zamanla olur olur fikri beyinlerimizin geçici yazılımı tarafından empoze edilen yanlış bir kanı ya da halisunasyondur. Kuantum realitesinde bir olasılığı düşünün. Herşey anında gerçekleşebilir. İzafiyet teorisine göre zaman değişken birşeydir ve gözlemcinin bakış açısına dayanmaktadır. Arkadaşlığından zevk duymadığınız biriyle zaman geçirmek zorunda kaldınız mı ? Sık sık saatinize bakıp bu işkencenin ne zaman sona ereceğini düşünmüşsünüzdür herhalde. Böyle bir durumda saatin ne kadar yavaş ilerlediğini farkettiniz mi? Bunu yeni bir sevgiliyle birlikte oldugunuz zamanla kıyaslayalım. Dokuz-on saat bir zaman size beş dakikada geçmiş gibi gelir muhtemelen. Bu gibi durumlarda algılarınız ve zamanın geçişi için içsel referans göstergeniz değişmiştir.

Geçmişteki Duygusal  ,fiziksel bir yaralanma ya da başka bir olayı şarj etmek için belirli bir zamanı hedefleyerek İki Nokta uygulayabilirsiniz. Kavramsal açıdan geçmişinizin unsurlarıyla şimdiki zamandaki odağınızı birbirine bağlayabilirsiniz. Farklı,daha yararlı bir sonuç sağlayarak,bir travmayı çözebilirsiniz. O olayın ya da travmanın önceden hatırladıgınız şekilde olmadıgını yeni bir sonucu hayal etmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmanın tuhaf ve muhteşem yanı başarılı bir şekilde eylemi tamamladıktan sonra bu olaydaki diğer kişinin de olayın detaylarını hatırlamamasıdır.

Mesela birinin dizi üzerinde çalışıyorsunuz,dizinin incindiği zamana geri gittiğinizi ve geçmişte diz incinmesinin modelini değiştirebildiğinizi hayal edebilirsiniz. Bu incinmiş olan dizi iyileştirebilir ve ayrıca yaşamındaki o periyodun tüm deneyimini de dönüştürebilir. Zaman bir hologram olarak hayal edilebilir ve geçmiş olaylar hatırladıgınız şekilde şekillendirilebilir.”

dr.richart bartlett 

Matrix Enerji Uygulamalarında iki nokta tekniği uygulanır.

İKİ NOKTA TEKNİĞİ: Bu teknik ile matrixteki enerji potansiyelimizi harekete geçiriyoruz. Biz 3. boyutta  yaşayan varlıklarız. Bizim düşüncelerimiz, korkularımız, hayallerimiz, umutlarımız vb. morfogenetik alanımız olan, 4. boyutu oluşturmaktadır.

Ancak matrix sayesinde 5 ve daha üst boyutlar ile temasa geçip, Kuantum sıçramasını aktifleştirmek mümkündür. Oluşturduğumuz bu alandan olumlu olanları çekmek imkan dahilindedir.

MATRİX ENERJİ METODU İLE 

 • Sıklıkla hayatınızda istemediğiniz şeyler mi yaşıyorsunuz?
 • Sınav ya da başarısızlık korkunuz mu var ?
 • Korkularınız ya da takıntılarınız mı var ?
 • Para ile ilişkili işlerinizde tıkanıklıklar sık  mı yaşanıyor ?
 • Sağlık sorunları mı yaşıyorsunuz ?
 • Çocuğunuz bluğ çağı problemleri mi yaşıyor?
 • Ön yargılarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz?
 • Sık sık ilişkilerinizde aksaklıklar mı oluyor ? İlişkileriniz bir türlü evliliğe gitmiyor mu?
 • Çocuğunuzun ya da sizin konsantrasyon probleminiz mi var?
 • Ailece çözemediğiniz ya da çözülemeyen ilişkiler sıkıntısı mı yasıyorsunuz?
 • Çiçekleriniz ve hayvanlarınızın şifaya mı ihtiyacı var?

Matrix ile herşey için … Sınır ve zaman yok !

      Serpil Vural Kozmik Enerji Progressor/ Matrix Enerji Uygulayıcısı

 

Matrix Enerji Metodu İle Çok Şey Mümkün…” üzerine 8 yorum

 1. Merhaba bir kaç gündür bu kitabi okuyorum ve elleri sürterek bulmamız gereken noktaları bulamiyorum siz nasıl yapmıştınız

  1. Özel bir şey yapmadım açıkcası. ellerimi sürtünce zaten aktive oluyorlardı. ondan sonrası da kişinin bedenine yaklaştırıp taramayaparakaynı hissi yakalamak şeklinde bir göstergem var.sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir